Vēlies apsveikt savus sadarbības partnerus? Ieskaties!

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

UZŅĒMUMIEM un ORGANIZĀCIJĀM, meklējiet dāvanas, lai apsveiktu savus sadarbības partnerus un klientus? Jums ir tāda iespēja to izdarīt caur sociālo projektu Eņģeļa Pasts PeacePillow. Iegādājoties PeacePillow darinājumus un dāvinot tos saviem sadarbības partneriem/klientiem, Jūs atbalstīsi sociālos projektus, kuros tiek sniegta palīdzība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, senioriem un bērniem visā Latvijā.

Šajā dāvanā apvienojas sirds siltums, rūpes, miers, harmonija, daba, mīlestība pret darbu, atbalsts, uzmundrinājums, kā arī apziņa, ka pateicoties dāvanas iegādei, kāds cits cilvēks Latvijās saņems sociālu atbalstu, kurš viņam ļoti nepieciešams ikdienā. Darinājumi ir tapuši Latvijā, lavandas audzētavā un ir roku darbs, kā arī uz tiem izšūts Eņģelīša simbols.


* Par darinājumiem un iegādi sazināties ar Eņģeļa Pasts komandu.
* Piedāvājums spēkā no tirāžas 100 gab. - viena veida darinājumi.
* Sīkāka informācija par katru no darinājumiem atrodama sadaļā - Mūsu darinājumi (sākuma lapa)
* No katra Darinājuma (preces) pirkuma 1,00 EUR nonāks ziedojumā, lai turpinātu esošos sociālos projektus un radītu jaunus sociālos projektus.


Vai arī variet vienkārši iegādāties darinājumus E-veikalā, kuri, ar Eņģeļa Pasts komandas atbalstu, nonāks sociālās aprūpes centros pie cilvēkiem, kuriem tas šobrīd ļoti nepieciešams.

 

Laipni lūgts E-veikalā

Eņģeļa Pasts komanda
+371 26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.