PeacePillow lielais spilventiņš

PeacePillow lielais spilventiņš

PeacePillow lielie spilventiņi, pildīti ar Lavandu, kurus var novietot blakus, uz gultas vai atpūtas krēsla, vai novietot citur savā telpā. Kā arī paņemt līdzi, dodoties ārpus mājas. Radīts ar mērķi harmonizēt, nomierināt un uzlabot pašsajūtu tiem cilvēkiem, kuri atrodas vai nokļūst dažādās stresa situācijās, izjūt trauksmes sajūtu un pašu spēkiem atgūt mieru neizdodas. PeacePillow darinājumi ir pārdomāti, radīti ar mīlestibu un no dabas dotiem materiāliem.

Iegādājoties šos spilventiņus Eņģeļa pasts E-veikalā (apmaksājot pirkumu), jūs tos dāvināsiet cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros visā Latvijā. Spilventiņus, centralizēti, sociālās aprūpes centrā nogādās Eņģeļa Pasts komanda.

 

Darinājuma apraksts

Izmērs: 25cm x 25cm
Materiāls: 100% Lins
Pildījums: Latvijā audzēta Lavanda
Papildus pildījums: Sintipons
Iepakojums: caurspīdīgs maisiņš

Cena EUR 15,00

 

* No katra Darinājuma (preces) pirkuma 1,00 EUR nonāks ziedojumā, lai turpinātu esošos sociālos projektus un radītu jaunus sociālos projektus.
* Ja vēlaties iegādāties PeacePillow darinājumus personīgi sev (dāvināšanai), sazinieties ar Eņģeļa Pasts komandu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
* Iespējami arī lielāki pasūtījumi, sākot no 500 gab un vairāk.

 

Būsim pateicīgi par ziedojumu, lai varētu sarūpēt spilventiņus:

Ziedojumu konts
NSUS biedrība
Citadele, LV74PARX0016440550001
Pamatojums: PeacePillow

PayPal konts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pamatojums: PeacePillow

#PeacePillow #EngelaPasts
 
Text in Latvian, so please use google translate